1136049. FRANS LARSSON. Figurscen, olja på pannå, signerad.

29 x 22 cm.

Frans Larsson (1894–1957)

29 x 22 cm.

Frans Larsson (1894–1957)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 26 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
26 EUR
Danmark
32 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
37 EUR
Frankrike
39 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
44 EUR
59 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
76 EUR
100 EUR
111 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1136049

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 139