ULF GRIPENHOLM. Höghus och figurer, färglitografi, signerad och numrerad 102/450.

1136043. ULF GRIPENHOLM. Höghus och figurer, färglitografi, signerad och numrerad 102/450.

Bildyta 40 x 50 cm.

ej examinerad ur ram.

Ulf Gripenholm (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 40 x 50 cm.

ej examinerad ur ram.

Ulf Gripenholm (Född 1943)

Antal besök: 909