CARL KYLBERG. Man i båt, färglitografi, stämpelsignerad och numrerad 290/375.

1136040. CARL KYLBERG. Man i båt, färglitografi, stämpelsignerad och numrerad 290/375.

Bildyta 52 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Carl Kylberg (1878–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 52 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Carl Kylberg (1878–1952)

Antal besök: 1 263