1136040. CARL KYLBERG. Man i båt, färglitografi, stämpelsignerad och numrerad 290/375.

Bildyta 52 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Bildyta 52 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1136040

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 416