1134619. HURTS, JOE COLOMBO.

"Boby", vit plast, på trissor, märkt, höjd (inkl hjul) 74, 42x43 cm.

bruksslitage, repor.

1134619. HURTS, JOE COLOMBO.

bruksslitage, repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 74 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

74 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
86 EUR
Danmark: Köpenhamn
118 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
141 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
160 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
174 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
179 EUR
Finland: Helsingfors
179 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
226 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
254 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
310 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
318 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
430 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1134619

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 337