Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
FINN CHRISTENSEN. olja på kartong, sign.
1134092. FINN CHRISTENSEN. olja på kartong, sign.
32x40.
Spricka samt färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
32x40.
Spricka samt färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
1 127