1133478. KANDELABER, silver, M.H Wilkens & Söhne, Bremen-Hemelingen, Tyskland, 1900-talets första hälft.

För tre ljus. Höjd 14,5 cm.

Bruksslitage, anlupebn.

För tre ljus. Höjd 14,5 cm.

Bruksslitage, anlupebn.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 10 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
10 EUR
Danmark
14 EUR
Finland, Norge, Tyskland
16 EUR
Frankrike, Italien, Schweiz, Spanien, Storbritannien
20 EUR
25 EUR
30 EUR
Island, Kanada, Mexiko, Turkiet, USA
38 EUR
51 EUR
56 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
4Vitrin
Föremålsnr
1133478

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 178