1132634. BORDSFOTOGENLAMPA, 2 st.

Höjd 53-55 cm.

Nagg. Bucklor.

Höjd 53-55 cm.

Nagg. Bucklor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1132634

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 220