1132634. BORDSFOTOGENLAMPA, 2 st.

Höjd 53-55 cm.

Nagg. Bucklor.

Höjd 53-55 cm.

Nagg. Bucklor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 34 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
34 EUR
Danmark
37 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
39 EUR
Åland
45 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
48 EUR
63 EUR
Schweiz
74 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
120 EUR
155 EUR
178 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1132634

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 187