GLASFÖREMÅL, 5 st, Bertil Vallien, Kosta Boda Atelier respektive Artist Collection, signerade.

1132587. GLASFÖREMÅL, 5 st, Bertil Vallien, Kosta Boda Atelier respektive Artist Collection, signerade.

Skål, tre glas på fot samt flaska. Höjd 8-21 cm.

Sedvanligt ytslitage. Flaska med mindre nagg kring foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 670