EDVIN ÖHRSTRÖM. skålfat, glas, "Ariel", Orrefors, signerad.

1132577. EDVIN ÖHRSTRÖM. skålfat, glas, "Ariel", Orrefors, signerad.

Signerad "ORREFORS ARIEL 1962E E. Öhrström". Diameter 27 cm.

Sedvanligt ytslitage. Repor undertill.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Edvin Öhrström (1906–1994)

Antal besök: 1 063