1132203. ERIC WITH. stilleben, olja på duk, sign.

50x62.

Krackeleringar.

Eric With (Född 1916)

50x62.

Krackeleringar.

Eric With (Född 1916)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1132203

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 246