Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
PER BERGMAN. "Glittrande kust, Vinga", blandteknik, signerad PB.
1131051. PER BERGMAN. "Glittrande kust, Vinga", blandteknik, signerad PB.
40 x 40 cm.
Sedvanligt ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 40 cm.
Sedvanligt ytslitage.
Göteborgs Auktionsverk
771