PER BERGMAN. "Glittrande kust, Vinga", blandteknik, signerad PB.

1131051. PER BERGMAN. "Glittrande kust, Vinga", blandteknik, signerad PB.

40 x 40 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 40 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 771