1129733. STOLAR, 4 st, Nils-Göran Gustavsson för Stolab, 1996.

1129737. 1129733. STOLAR, 4 st, Nils-Göran Gustavsson för Stolab, 1996.

Björk. Brännstämplade.

Bruksslitage, repor, fläckar. En sists med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk. Brännstämplade.

Antal besök: 724