1129735. 1129733. STOLAR, 5 st, Nils-Göran Gustavsson för Stolab, 1995/1996.

Björk. Brännstämplade.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Björk. Brännstämplade.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 72 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

72 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
83 EUR
Danmark: Köpenhamn
115 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
139 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
157 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
171 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
175 EUR
Finland: Helsingfors
175 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
221 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
248 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
303 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
314 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
424 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1129735

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 246