FIGURINER, 4 st, porslin, Dahl Jensen.

1126230. FIGURINER, 4 st, porslin, Dahl Jensen.

Föreställande lokatt, fåglar samt iller. Längd 9-25 cm, höjd 11-17 cm.

En fågel med nagg på klor. lodjuret med en lagning vid ett öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 604