1126230. FIGURINER, 4 st, porslin, Dahl Jensen.

Föreställande lokatt, fåglar samt iller. Längd 9-25 cm, höjd 11-17 cm.

En fågel med nagg på klor. lodjuret med en lagning vid ett öra.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 41 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
41 EUR
Danmark
44 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
47 EUR
Åland
53 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
55 EUR
70 EUR
Schweiz
82 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
129 EUR
164 EUR
188 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
1Vitrin
Föremålsnr
1126230

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 180