SVEN PALMQVIST. SKÅLAR "Colora" 8 st, Orrefors, 1900-talets mitt.

1124752. SVEN PALMQVIST. SKÅLAR "Colora" 8 st, Orrefors, 1900-talets mitt.

3 st är signerade
höjd 3 cm-11 cm.

mindre bruksslitage.

Sven Palmqvist (1906–1984)

3 st är signerade
höjd 3 cm-11 cm.

mindre bruksslitage.

Sven Palmqvist (1906–1984)

Antal besök: 845