BJÖRN EKENGREN. Skulptur, konstglas, signerad.

1122178. BJÖRN EKENGREN. Skulptur, konstglas, signerad.

Höjd med träsockel 15,5 cm, numrerad 113/115.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 963