STEREOSCOPE med ett 60-tal bilder, Underwood & Underwood, New York.

1121038. STEREOSCOPE med ett 60-tal bilder, Underwood & Underwood, New York.

Längd 32 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 32 cm.

Slitage.

Antal besök: 715