Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Övrigt
Teknika & Nautika
STEREOSCOPE med ett 60-tal bilder, Underwood & Underwood, New York.
1121038. STEREOSCOPE med ett 60-tal bilder, Underwood & Underwood, New York.
Längd 32 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 32 cm.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
715