1120934. VAGGA, trä, troligen Österbotten Finland 17/1800-tal.

Med järnbeslag. Längd 110 cm.

Bruksslitage, skador.

Med järnbeslag. Längd 110 cm.

Bruksslitage, skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 74 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

74 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
86 EUR
Danmark: Köpenhamn
118 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
141 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
160 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
174 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
179 EUR
Finland: Helsingfors
179 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
226 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
254 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
310 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
318 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
430 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Föremålsnr
1120934

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 98