RING, 14k guld med syntetisk röd sten, Sovjetunionen. Totalvikt 7,0 gram.

1120187. RING, 14k guld med syntetisk röd sten, Sovjetunionen. Totalvikt 7,0 gram.

Storlek 18,5.

Bruksslitage, sten med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 18,5.

Antal besök: 784