RINGAR, 2 st, 18k vitguld och 18k rödguld med diamanter, safirer, smaragder och rubiner. Totalvikt 8,0 gram.

1120185. RINGAR, 2 st, 18k vitguld och 18k rödguld med diamanter, safirer, smaragder och rubiner. Totalvikt 8,0 gram.

Storlek 18,5 och 17,5.

Bruksslitage, stenar med sprickor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 18,5 och 17,5.

Antal besök: 595