1120185. RINGAR, 2 st, 18k vitguld och 18k rödguld med diamanter, safirer, smaragder och rubiner. Totalvikt 8,0 gram.

Storlek 18,5 och 17,5.

Bruksslitage, stenar med sprickor och nagg.

Storlek 18,5 och 17,5.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1120185

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 323