ARMBANDSUR, Tissot Stylist, quartz, 18k guld.

1119959. ARMBANDSUR, Tissot Stylist, quartz, 18k guld.

Damur 22 mm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage samt repor. Armband med slitage, ställvis grovt. Krona skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Damur 22 mm.

Antal besök: 3 277