VÄGGPENDYL, förgyllt trä, rokokostil.

1118509. VÄGGPENDYL, förgyllt trä, rokokostil.

Höjd 68 cm.

Färg samt förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm.

Antal besök: 456