1118509. VÄGGPENDYL, förgyllt trä, rokokostil.

Höjd 68 cm.

Färg samt förgyllningsslitage.

Höjd 68 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 67 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Belgien, Danmark, Finland, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien, Storbritannien, Sverige, Tyskland, Åland
67 EUR
Litauen
84 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Irland, Kroatien, Lettland, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
91 EUR
Schweiz
107 EUR
Turkiet
166 EUR
Australien, Cypern, Japan, Kanada, Malta, Mexiko, Singapore, USA
201 EUR
Argentina, Bolivia, Brasilien, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Egypten, Förenade Arabemiraten, Guatemala, Honduras, Hongkong, Indonesien, Island, Israel, Kina, Malaysia, Marocko, Nicaragua, Nya Zeeland, Panama, Paraguay, Peru, Ryssland, Saudiarabien, Sydafrika, Sydkorea, Taiwan, Thailand, Ukraina, Uruguay, Vitryssland
259 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1118509

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 90