1118273. ERIK JÖNSSON. Ivömotiv, olja på duk, signerad.

94 x 64 cm.

Erik Jönsson (1893–1950)

94 x 64 cm.

Erik Jönsson (1893–1950)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1118273

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 328