1117035. LENA LINDERHOLM. färglitografier, 3 st, blomsterprakt, signerade och numrerade 37/175, 63/175 samt 78/190.

Bladstorlekar 66,5 x 50 cm, 59 x 86 cm respektive 81,5 x 58,5 cm.

Ej examinerade ur ram. Sedvanligt ytslitage.

Lena Linderholm (Född 1947)

Lena Linderholm (Född 1947)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1117035

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 393