SERVISDELAR, 61 stycken, "Anemon", Marianne Westman, Rörstrand.

1115471. SERVISDELAR, 61 stycken, "Anemon", Marianne Westman, Rörstrand.

12 mattallrikar diameter 23,5 cm
12 djupa tallrikar diameter 19 cm
12 assietter diameter 18 cm
11 koppar med 12 fat
2 skålar.

Obetydligt bruksslitage. En assiett med smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 assietter diameter 18 cm
11 koppar med 12 fat
2 skålar.

Antal besök: 1 958