1115471. SERVISDELAR, 61 stycken, "Anemon", Marianne Westman, Rörstrand.

12 mattallrikar diameter 23,5 cm
12 djupa tallrikar diameter 19 cm
12 assietter diameter 18 cm
11 koppar med 12 fat
2 skålar.

Obetydligt bruksslitage. En assiett med smärre krackelyr.

12 assietter diameter 18 cm
11 koppar med 12 fat
2 skålar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 58 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
58 EUR
Danmark
61 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
64 EUR
Åland
70 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
73 EUR
88 EUR
Schweiz
99 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
147 EUR
183 EUR
206 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1115471

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 351