BOKHYLLA MED SKÅP, 3 sektioner, teak/bok, 1900-talets mitt.

1109290. BOKHYLLA MED SKÅP, 3 sektioner, teak/bok, 1900-talets mitt.

Total längd 100+100+95, bredd 35, höjd 170 cm.

Bruksslitage. Nyckel passar ej i ett skåp. Ena skåpet låst. Andra skåpet med krånglande lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 199