GLASFÖREMÅL, 5 st Bertil Vallien, Kosta Boda, signerade.

1108153. GLASFÖREMÅL, 5 st Bertil Vallien, Kosta Boda, signerade.

2 st skulpturer, 2 st vaser, skål, höjd 7,5 - 16,5 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 647