1108153. GLASFÖREMÅL, 5 st Bertil Vallien, Kosta Boda, signerade.

2 st skulpturer, 2 st vaser, skål, höjd 7,5 - 16,5 cm.

sedvanligt ytslitage.

sedvanligt ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1108153

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 168