PAUL HOLSBY. "Sköldpaddsfågelns nya liv", färglitografi, numrerad HC 5/13, signerad.

1107447. PAUL HOLSBY. "Sköldpaddsfågelns nya liv", färglitografi, numrerad HC 5/13, signerad.

57 x 66 cm.

Flisa av på glaset.

Paul Holsby (1921–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 66 cm.

Flisa av på glaset.

Paul Holsby (1921–2007)

Antal besök: 476