1107134. KAFFEKOPPAR MED FAT, 12 delar, porslin, Bavaria.

6 koppar med fat.

Förgyllningsslitage.

6 koppar med fat.

Förgyllningsslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1107134

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 202