1104827. FRANCESCO COLEMAN. "The Lion´s Den", akvarell, signerad, Roma.

47 x 21 cm.

fläckar, ej examinerad ur ram.

47 x 21 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1104827

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 284