RING, 18k rödguld, syntetisk spinell. Vikt 6,5 gram.

1103286. RING, 18k rödguld, syntetisk spinell. Vikt 6,5 gram.

Storlek 16 mm.

Nagg på sten. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 16 mm.

Nagg på sten. Bruksslitage.

Antal besök: 543