1099303. TALLRIKAR, 4 stycken, Qian Long, Kina, 1700-tal, kompaniporslin.

Diameter 22 cm.

Kantnagg förekommer samt en med hårnålsspricka.

Diameter 22 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 23 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
23 EUR
Danmark
29 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
34 EUR
Frankrike
37 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
41 EUR
56 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
75 EUR
98 EUR
110 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1099303

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 109