1099250. SCHACKPJÄSER, 18 delar, ben, 1800)/1900-tal.

Höjd 2,5-7 cm.

Slitage och skador.

Höjd 2,5-7 cm.

Slitage och skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 16 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
16 EUR
Danmark
20 EUR
Finland, Norge, Tyskland
23 EUR
Frankrike, Italien, Schweiz, Spanien, Storbritannien
26 EUR
31 EUR
38 EUR
Island, Kanada, Mexiko, Turkiet, USA
45 EUR
57 EUR
63 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1099250

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 79