1098566. PILGRIMSKRUS, ett par, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor av växter i underglasyrblått. Höjd 27 cm.

Ett krus med lagad hals. Nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 36 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
36 EUR
Danmark
39 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
42 EUR
Åland
48 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
50 EUR
65 EUR
Schweiz
77 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
124 EUR
159 EUR
182 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
2Vitrin
Föremålsnr
1098566

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 236