1096747. CARL SKÅNBERG. Tillskriven. Två pojkar med segelbåt, olja på pannå, intyg a tergo.

29 x 25 cm.

sedvanligt ytslitage.

29 x 25 cm.

sedvanligt ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1096747

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 175