Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Glas
Övrigt
KAJ FRANCK. Vas, Nuutajärvi Notsjö, signerad & daterad 62.
1096449. KAJ FRANCK. Vas, Nuutajärvi Notsjö, signerad & daterad 62.
Höjd 17 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 17 cm.
Smärre ytslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 402