1096340. NILS LANDBERG. Vas, glas, Orrefors, signerad NU 3538/7.

Höjd 28 cm.

Bruksslitage samt bottenrepor.

Nils Landberg (1907–1991)

Höjd 28 cm.

Nils Landberg (1907–1991)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1096340

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 76