1094666. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Intarsiadekor. Bukig form. Tre lådor. Beslag i gulmetall. Längd 102, bredd 50, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 80 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

80 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
92 EUR
Danmark: Köpenhamn
129 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
148 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
167 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
184 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
193 EUR
Finland: Helsingfors
193 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
239 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
274 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
330 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
332 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
451 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1094666

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 257