PAUL KEDELV. Skål, konstglas, "Coquille", Flygsfors, signerad.

1094400. PAUL KEDELV. Skål, konstglas, "Coquille", Flygsfors, signerad.

Längd 16 cm.

Smärre bruksslitage.

Paul Kedelv (1917–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16 cm.

Smärre bruksslitage.

Paul Kedelv (1917–1990)

Antal besök: 511