1094366. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Komposition med interiörer, olja på duk, signerad Ulrica HV 2016.

130 x 230 cm, utan ram.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

130 x 230 cm, utan ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 129 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Göteborg, Herrljunga, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Växjö, Örebro
129 EUR
Sverige: Gävle, Luleå, Sundsvall, Umeå
140 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
197 EUR
Danmark: Köpenhamn
201 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
215 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
258 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
280 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
290 EUR
Finland: Helsingfors
290 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
336 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
336 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
430 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
430 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Affären
Föremålsnr
1094366

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 616