1094366. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Komposition med interiörer, olja på duk, signerad Ulrica HV 2016.

130 x 230 cm, utan ram.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

130 x 230 cm, utan ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1094366

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 062