1093021. LENNART ROSENSOHN. "Ur Marrakechsviten", akvarell, signerad och daterad 1966.

22 x 31 cm.

ej examinerad ur ram.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

22 x 31 cm.

ej examinerad ur ram.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1093021

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 245