Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Skåp & Hyllor
VÄGGHYLLA, plastlaminat, Tila, 1900-talets mitt.
1087789. VÄGGHYLLA, plastlaminat, Tila, 1900-talets mitt.
Höjd 44, längd 28 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 44, längd 28 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
548