PARTI KOPPAR, 1800/1900-tal.

108610. PARTI KOPPAR, 1800/1900-tal.

Bla hink med höjd ca. 31 cm.

Slitage, skador.
Bytta med senare utbytt benställning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bla hink med höjd ca. 31 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 489