TEKOPPAR med fat, samt ASSIETTER, 8 delar, porslin, Kanton, Kina.

1086068. TEKOPPAR med fat, samt ASSIETTER, 8 delar, porslin, Kanton, Kina.

Dekor i emaljfärger.
4 koppar, höjd 6, diameter 11 cm
4 fat, diameter 15 cm
4 assietter, diameter 19,5 cm.

Sprickor, nagg och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i emaljfärger.
4 fat, diameter 15 cm

Sprickor, nagg och lagningar.

Antal besök: 410