BENGT BÖCKMAN. Galopp, färglitografi, signerad.

1085374. BENGT BÖCKMAN. Galopp, färglitografi, signerad.

Ramstorlek 33 x 33 cm, 91/199.

Smärre ramslitage.

Bengt Böckman (1937–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ramslitage.

Bengt Böckman (1937–2014)

Antal besök: 559