1085374. BENGT BÖCKMAN. Galopp, färglitografi, signerad.

Ramstorlek 33 x 33 cm, 91/199.

Smärre ramslitage.

Bengt Böckman (1937–2014)

Smärre ramslitage.

Bengt Böckman (1937–2014)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1085374

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 144